UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo takie to prace i takie tempo mądrusiu. Szampany, fanfary i czerwone dywany na otwarciu przekopu. Wyglądało to jak otwarcie autostrady bez zjazdów, drogi do znikąd. Oficjalne się rozjechali, statek pokazowy zwrot prze rufę i powrót na Bałtyk. Bo żadnej drogi wodnej nie przygotowano. Politycy tylko gadają. A jak operator pogłębiarki skupiony jest na swoim TikToki i prowadzeniu transmisji live to widać jakie tam postępy. Mniej więcej jakbyś jedną łopatą remont na 1 Maja torowiska chciał ogarnąć.