Wybrany wątek opinii
Przyjechali partyjni delegaci KCKO i jedyne co można im było pokazać to dzieła PIS w tym przekop mierzei wiślanej, kanał do Elbląga, most obrotowy. Otwierali buzie że zdziwienia i podziwu. Zapytali miśka a co zrobili nasi, wskazał na mini piekarczyki. Oto ich oowoce, po owocach ich poznacie....
Do moderacji
Odpowiedz
18
8
@Harleyem po bażantarni - ""cóż szkodzi obiecać?"" dokładnie to będzie. Jak mówili w 2023 To rząd PiS blokuje rozwój portu jak będzie rząd PO ( obecnie KO) i ta sama opcja rządziła w mieście ( jak ma to miejsce obecnie) to inwestycja "ruszy z kopyta ! Widzimy mamy połowę 2026 i te pogłębianie idzie jak po grudzie. Jestem zdziwiony że ktoś się na te ich zagrania jeszcze nabiera.
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
@Harleyem po bażantarni - Czyli ty jako lokalny przedstawiciel kc pis propaganda tradycyjnie ucho zapusciles
Do moderacji
Odpowiedz
6
10
Bo takie to prace i takie tempo mądrusiu. Szampany, fanfary i czerwone dywany na otwarciu przekopu. Wyglądało to jak otwarcie autostrady bez zjazdów, drogi do znikąd. Oficjalne się rozjechali, statek pokazowy zwrot prze rufę i powrót na Bałtyk. Bo żadnej drogi wodnej nie przygotowano. Politycy tylko gadają. A jak operator pogłębiarki skupiony jest na swoim TikToki i prowadzeniu transmisji live to widać jakie tam postępy. Mniej więcej jakbyś jedną łopatą remont na 1 Maja torowiska chciał ogarnąć.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Harleyem po bażantarni - Trzy przekopy se zbuduj. Wykonawcy się najedzą, zyskiem podzielą z kim trzeba a wzrostu przeładunków w porcie nie uświadczysz.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Słyszę KOwskie ujadanie i wycie! Myślę sobie trafiam znakomicie. Celnie punktuję nieróbstwo członków KO.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Harleyem po bażantarni - Zaburzenia słuchu?uchole tak mają przedstawicielu wydziału ujadania kc pis
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@Harleyem po bażantarni - Pisowski literat wierszem nadaje-absolwent Collegium tumanum?
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@Harleyem po bażantarni - A ja widzę, że to wyznawcy PiSu ujadają i wyją, to wasze jest 90% wpisów, widać mnóstwo wśród was nierobów. O myśleniu w twoim przypadku nie ma mowy harleyowcu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4