A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Mama Karoliny - chłopie czy w związku z 1 kwietnia medyk powiedział że pod kopuła u ciebie wszystko ok?to był żart/z jego strony/
@jawamkaczoraniewybieralem - to sam sprawdź "geniuszu" - to naprawdę nie jest tajna informacja, że Orlen podniósł ceny w hurcie równolegle z "obniżką"; ) - enyłej, ja się nie złoszczę - Orlen tak czy owak wypłaci ładną dywidendę z łojenia nas na kasę (jak zwykle zresztą co roku od lat) + chyba jeszcze działa program "Orlen w portfelu". Jeżeli czyjaś świadomość wciąż zatrzymała się na poziomie tuska i kaczyńskiego - szczerze współczuję IQ i trzymam kciuki za choć odrobinę oświecenia - w dobie netu i AI naprawdę coraz łatwiej sprawdzić proste kłamstwa byle polityka - to oni naiwnie wciąż myślą, że Polacy to lemingi... i niestety w...80 % (?) wciąż mają rację (pewnie ten wskaźnik pokrywa się z ludźmi z wciąż włączonym TV w domu :( ) - ale mam nadzieję - w Polsce ten wskaźnik ostatnio maleje.
Dzień bez afery w pis dzień stracony -Szczucki na aucie -psisiurki -toniecie
@jawamkaczoraniewybieralem - a co powiesz na aferę pedofilską z KO w Kłodzku? Próbują to przykryć właśnie medialnym szumem wokół para-"obniżek" cen paliw... a co powiesz, gdy okaże się, że polski wątek pedo-afery epsztajna -w który pewnie zamieszany jest m. in. b.tenisista Wojciech F. - i/lub pedo-afery podkarpackiej z ukr. SBU/światkiem przestępczym... że zamieszani są w to tzw. politycy z KAŻDEJ pseudo-partii w Polsce - od SLD przez PO do PiS'uarów? Ciekawe jak długo zajmie jeszcze "myślącej-inaczej" części społeczeństwa, że ten teatrzyk w TV i te wszystkie pseudo-partie to jeden cyrk, teatrzyk dla gojów, jak to się w branży mówi...
@Depresyjny elblążak - Ty to odjechałeś i już nic tego nie zmieni. Tylko współczuć tobie i takim delikwentom jak ty, trzebabyło w życiu trochę się postarać.
@Jakby co - "Po co wam port w Gdyni gdy mamy port w Gdańsku ?"
Artykuł dotyczy spraw lokalnych związanych z odrzuceniem odwołania jednego z wnioskodawców w sprawie koncepcji budowy portu w Elblągu. Tymczasem komentarze praktycznie nie dotyczą tej kwestii, a wypowiadający zachowują się jakby posiadali trudności z czytaniem ze zrozumieniem. Przecież równie dobrze mogliby oceniać problemy uprawy buraka cukrowego na ziemii elbląskiej. Niewiele by to wniosło i byłoby takimi samymi wariacjami jak te psudo polityczne argumenty.
Japa. Odkryliście dwoje skazanych ludzi za obrzydliwe rzeczy. SKAZANYCH. Prawomocnie. Nazywacie to aferą bo szukacie po rynsztokach. U Was by się uniewinnienie podpisało albo ukręciło łeb sprawie. W tej samej chwili trzymacie się za ręce u Rydzyka który twierdzi no i zgrzeszył ksiądz a co tam. A level przestępstwa ten sam. Krzywda dzieci!
@Wujek_Inwestor - A Ciebie nie zdziwiło kiedy z dniem ochrony VAT tarczy paliwowej PiS paliwo ani drgnęło do góry? To cud. Bo głupi polaczek kupi każdy kit. Tak więc na niskiej akcyzie i 8% VAT doiło Cię Państwo po cenie X i ta sama cena utrzymała się na VAT 23% i skoku akcyzy. Cudowna matematyka.3 tygodnie za późno jak za PiS czekano miesiącami długimi na interwencję. Przy zerowej reakcji rządu.
Ciekawe co będzie w uzasadnieniu. Bo nawet z treści odpowiedzi na odwołanie wysłanej przez miasto wynika, że nieprawidłowości były, tylko zdaniem miasta niewielkie i bez znaczenia