UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@jawamkaczoraniewybieralem - to sam sprawdź "geniuszu" - to naprawdę nie jest tajna informacja, że Orlen podniósł ceny w hurcie równolegle z "obniżką"; ) - enyłej, ja się nie złoszczę - Orlen tak czy owak wypłaci ładną dywidendę z łojenia nas na kasę (jak zwykle zresztą co roku od lat) + chyba jeszcze działa program "Orlen w portfelu". Jeżeli czyjaś świadomość wciąż zatrzymała się na poziomie tuska i kaczyńskiego - szczerze współczuję IQ i trzymam kciuki za choć odrobinę oświecenia - w dobie netu i AI naprawdę coraz łatwiej sprawdzić proste kłamstwa byle polityka - to oni naiwnie wciąż myślą, że Polacy to lemingi... i niestety w...80 % (?) wciąż mają rację (pewnie ten wskaźnik pokrywa się z ludźmi z wciąż włączonym TV w domu :( ) - ale mam nadzieję - w Polsce ten wskaźnik ostatnio maleje.
Wujek_Inwestor