UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Japa. Odkryliście dwoje skazanych ludzi za obrzydliwe rzeczy. SKAZANYCH. Prawomocnie. Nazywacie to aferą bo szukacie po rynsztokach. U Was by się uniewinnienie podpisało albo ukręciło łeb sprawie. W tej samej chwili trzymacie się za ręce u Rydzyka który twierdzi no i zgrzeszył ksiądz a co tam. A level przestępstwa ten sam. Krzywda dzieci!