UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Depresyjny elblążak - Ty to odjechałeś i już nic tego nie zmieni. Tylko współczuć tobie i takim delikwentom jak ty, trzebabyło w życiu trochę się postarać.


Anuluj