UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Depresyjny elblążak - Ty to odjechałeś i już nic tego nie zmieni. Tylko współczuć tobie i takim delikwentom jak ty, trzebabyło w życiu trochę się postarać.
@Depresyjny elblążak - Ty to odjechałeś i już nic tego nie zmieni. Tylko współczuć tobie i takim delikwentom jak ty, trzebabyło w życiu trochę się postarać.