UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe co będzie w uzasadnieniu. Bo nawet z treści odpowiedzi na odwołanie wysłanej przez miasto wynika, że nieprawidłowości były, tylko zdaniem miasta niewielkie i bez znaczenia
eech
Ciekawe co będzie w uzasadnieniu. Bo nawet z treści odpowiedzi na odwołanie wysłanej przez miasto wynika, że nieprawidłowości były, tylko zdaniem miasta niewielkie i bez znaczenia
eech