A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Mama Karoliny - Ekspert od strategii Orlenu jesteś. To wyjaśnij nam jakie cuda działy się pod dystrybutorami za czasów PiS. Tarcza paliwowa etylina po 6.Koniec tarczy etylina po 6.Cuda cuda ogłaszają. Inteligencją nie grzeszysz. Pokrzycz sobie może, a na Słowacji mają taniej. Ruską ropę. Chcą to mają. Wszyscy płacimy za bałagan w Iranie ale Twoi klaszczą na marchewkowego pajacyka.
@Mama Karoliny - Tobie lepiej będzie jak zmiana nastąpi przy korycie tak? Super. Ja różnicy nie widzę. Wolę jednak inflację 2,7% niż 18% za PiS. Niech i Mentzen dobierze się pisowcom do d.... system podatkowy ustawi po swojemu i rozliczy afery 2015-2023 r. A cena paliwa i tak będzie regulowana długo jeszcze skoro problem ma cały świat. Smutnym jest fakt, że im gorzej w geopolityce tym głośniej skandujecie Trumpa i bratacie się z przyjaciółmi Putina. Jakie trupy w szafach zostawiono w 2023r. to nic tylko usiąść i płakać. Tematów przy świątecznym stole Polakom nie zabraknie. Sąd w Brukseli nakazał Polsce odebrać pozostałe dawki szczepionek i zapłacić 5 mld 644 mln zł firmie Pfizer itd. Nowogrodzka zapłaci? Czy może zbiórkę na TV Republika ogłosicie?
a co powiesz na propisowskiego aktorzynę ściganego listem gończym za pedofilię?
Kraków właśnie odwołuje lewicowego prezydenta z KO. Ten gosc wprowadzał mieszkańcom Krakowa rozne unijne gusła utrudniajace zycie normalnym ludziom. Może czas także na Elbląg?
@Polexit - jeszcze ci sie te brednie o referendum nie znudziły-nudzisz konia juz pare lat.....
@Polexit - To chyba najlepszy prezydent od lat, nie wiem co ma za uszami, ale cos w miescie realnie sie dzieje