Wybrany wątek opinii
Będzie port i do tego bez roju pisowców żyjących na czyjś koszt
Do moderacji
Odpowiedz
18
30
Tak samo jak benzyna po 5,19.Pieniędzy nie ma i nie będzie, przy Tusku.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
Przez tydzień śpiewali, że obniżą ceny paliw, ala za nim to zrobili, to jeszcze kilka razy je podnieśli, podnosić ceny mogą kiedy chcą.. , - z godziny na godzinę, ale obniżyć, oooo, wiecie rozumiecie to już tak szybko sie nie da. , jak żyć wśród tych oszustów, kłamców, zdrajców - ciągle tu wchodzę - mimo, że już wyjechałem sporo lat temu, bo nie było dobrze, lecz miałem nadzieję, że kiedyś będzie lepiej, widzę, że się myliłem I prawdziwie współczuję mieszkańcom, - lepiej to już tylko będzie na tamtym świecie- jak nie podniosą tych cen tam u góry.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@Depresyjny elblążak - Ty to odjechałeś i już nic tego nie zmieni. Tylko współczuć tobie i takim delikwentom jak ty, trzebabyło w życiu trochę się postarać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0