Wybrany wątek opinii

Będzie port i do tego bez roju pisowców żyjących na czyjś koszt
(2026.04.01)
Tak samo jak benzyna po 5,19.Pieniędzy nie ma i nie będzie, przy Tusku.
(2026.04.01)
Przez tydzień śpiewali, że obniżą ceny paliw, ala za nim to zrobili, to jeszcze kilka razy je podnieśli, podnosić ceny mogą kiedy chcą.. , - z godziny na godzinę, ale obniżyć, oooo, wiecie rozumiecie to już tak szybko sie nie da. , jak żyć wśród tych oszustów, kłamców, zdrajców - ciągle tu wchodzę - mimo, że już wyjechałem sporo lat temu, bo nie było dobrze, lecz miałem nadzieję, że kiedyś będzie lepiej, widzę, że się myliłem I prawdziwie współczuję mieszkańcom, - lepiej to już tylko będzie na tamtym świecie- jak nie podniosą tych cen tam u góry.
Depresyjny elblążak (2026.04.02)
@Depresyjny elblążak - Ty to odjechałeś i już nic tego nie zmieni. Tylko współczuć tobie i takim delikwentom jak ty, trzebabyło w życiu trochę się postarać.
(2026.04.02)
Powrót do komentarzy