UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wujek_Inwestor - A Ciebie nie zdziwiło kiedy z dniem ochrony VAT tarczy paliwowej PiS paliwo ani drgnęło do góry? To cud. Bo głupi polaczek kupi każdy kit. Tak więc na niskiej akcyzie i 8% VAT doiło Cię Państwo po cenie X i ta sama cena utrzymała się na VAT 23% i skoku akcyzy. Cudowna matematyka.3 tygodnie za późno jak za PiS czekano miesiącami długimi na interwencję. Przy zerowej reakcji rządu.