UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No mieszkałem obecnie w jednej z aglomeracji... Elbląg to tylko kilka ulic na krzyż więc w 10 minut powinienem te zadupie objechać.

Racjonalista

Anuluj