UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No mieszkałem obecnie w jednej z aglomeracji... Elbląg to tylko kilka ulic na krzyż więc w 10 minut powinienem te zadupie objechać.
Racjonalista
No mieszkałem obecnie w jednej z aglomeracji... Elbląg to tylko kilka ulic na krzyż więc w 10 minut powinienem te zadupie objechać.
Racjonalista