UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Potrafiono za komuny z pogorzeliska wojennego zbudować od zera miasta, wsie... Zobacz w statystykach ile budowało się za Gierka, a ile obecnie. Co z tego, że nie czekasz na przydział w mieszkaniu 10-20 lat skoro zaciągasz kredyt na 30 lat na spłatę kawalerki na którą oddajesz ponad połowę wypłaty? Nie patrz na średnią zarobków, a na medianę zarobków. Większość ludzi pracuje za najniższą albo otrzymuję tylko 2-3 stówy więcej niż najniższa... A nie daj Cię Panie Boże jak masz w ogóle dzieci to bank Ci kredytu na mieszkanie nie udzieli, nie wspominając o tym, że ciężko obecnie jest otrzymać umowę pracę na czas nieokreślony... Ot cały dobrobyt... Za złotówkę Zanech sprzedali. Nie ma Zamechu to nie ma Elbląga.
Racjonalista