UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak boomer piszesz. Zobacz na olx czy pracuj. pl ile tej roboty... Nigdy GE się nie ogłaszało. GE to chyba jakiś rodzaj schizofrenii przechodzi. Raz redukuje etaty, a raz szuka ludzi do roboty. Ja pamiętam robotę w Elblągu.6 miesięcy na bezrobociu, a następnie robota za najniższą krajową w śmieciówce. Skoro takie zajebiste stawki GE oferuje, to dawaj mi namiary ziomek na tą pracę. Młodzi nie chcą być influencerami, chyba bommerskiego ścieku się nasłuchałeś... Pracodawca szuka człowieka z 20 letnim doświadczeniem, grupą niepełnosprawności co najmniej w stopniu umiarkowanym i statusem studenta/ucznia. Przekonaj pracodawców, aby zaczęli młodych zatrudniać...

Racjonalista