UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zabudować Stare Miasto Wyspę Spichrzów Podzamcze a potem dalsze rejony Ludzi coraz mniej pracy coraz mniej kto tam będzie mieszkać ? Kiedy zainwestował w Elblągu jakiś poważniejszy przedsiębiorca (nie handel produkcja)Zaco bieżecie pieniądze

Mariusz 76