UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabudować Stare Miasto Wyspę Spichrzów Podzamcze a potem dalsze rejony Ludzi coraz mniej pracy coraz mniej kto tam będzie mieszkać ? Kiedy zainwestował w Elblągu jakiś poważniejszy przedsiębiorca (nie handel produkcja)Zaco bieżecie pieniądze
Mariusz 76