UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak boomer piszesz. Zobacz na olx czy pracuj. pl ile tej roboty... Nigdy GE się nie ogłaszało. GE to chyba jakiś rodzaj schizofrenii przechodzi. Raz redukuje etaty, a raz szuka ludzi do roboty. Ja pamiętam robotę w Elblągu.6 miesięcy na bezrobociu, a następnie robota za najniższą krajową w śmieciówce. Skoro takie zajebiste stawki GE oferuje, to dawaj mi namiary ziomek na tą pracę. Młodzi nie chcą być influencerami, chyba bommerskiego ścieku się nasłuchałeś... Pracodawca szuka człowieka z 20 letnim doświadczeniem, grupą niepełnosprawności co najmniej w stopniu umiarkowanym i statusem studenta/ucznia. Przekonaj pracodawców, aby zaczęli młodych zatrudniać...
Racjonalista