A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Vvg - cwaniaczek się odezwał
Szkoda lepiej budować w wolnych miejscach w mieście niż na peryferiach gdzie trzeba lasy wycinać i doprowadzać prąd wodę kanalizację większe koszty i droższe mieszkania
Bredzie ładny park dla bezdomnych i pijaków
Jak mieszkańcy i znajomi królika będą decydować, co można, a co nie w Elblągu to będzie tak, jak z Obwodnicą Wschodnią, która nie pasuje niektórym mieszkańcom Chrobrego i skończą się wszelkie inwestycje i tylko Ogrodów Działkowych będzie coraz więcej.
Gdyby elblążanie mieszkali w Nowym Jorku, Manhattan nigdy by nie powstał, a Nowy Jork byłby dziś zadupiem.
@Jakby co - To niech najlepiej zbudują wiežowce w Próchniku albo Rubnie- krótko, twoje stwierdzenie to bzdura.
A ty byłeś kiedyś w prawdziwym mieście, czy tylko znasz Bieszczady?
@Nielubiekaczek - To według tej koncepcj, i całą Zawade i Nad Jarem powinni przerzedzić i wyburzyć co drugi blok.
@Mieszczanka - To nie jest centrum miasta.
By Ci co składali uwagi myśleli, że mają na coś wpływ... Moim zdaniem to jest bezsensowne odkładanie budowy w czasie. Ekobud przeredaguje projekt, złoży go w terminie i zostanie pozytywnie rozpatrzony. Jak czytam komentarze typu: zróbmy tam park, oaze zieleni, zielone płuca miasta... Ludzie, 15minut spacerkiem i jesteście w Bażantarni, pięknym Parku Lęśnym o powierzchni 369 ha. Wszystko w zasięgu ręki! UWAGA Deweloper KUPIŁ DZIAŁKĘ ZA 8,2mln złotych. Kupił po to by zarobić na mieszkaniach.