35
23.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Vvg - cwaniaczek się odezwał
(2026.03.23)
Szkoda lepiej budować w wolnych miejscach w mieście niż na peryferiach gdzie trzeba lasy wycinać i doprowadzać prąd wodę kanalizację większe koszty i droższe mieszkania
(2026.03.23)

info

2  
  7
Bredzie ładny park dla bezdomnych i pijaków
(2026.03.23)

info

7  
  3
Jak mieszkańcy i znajomi królika będą decydować, co można, a co nie w Elblągu to będzie tak, jak z Obwodnicą Wschodnią, która nie pasuje niektórym mieszkańcom Chrobrego i skończą się wszelkie inwestycje i tylko Ogrodów Działkowych będzie coraz więcej.
(2026.03.23)

info

5  
  2
Gdyby elblążanie mieszkali w Nowym Jorku, Manhattan nigdy by nie powstał, a Nowy Jork byłby dziś zadupiem.
Elbinger2025 (2026.03.23)

info

6  
  8
@Jakby co - To niech najlepiej zbudują wiežowce w Próchniku albo Rubnie- krótko, twoje stwierdzenie to bzdura.
Truso (2026.03.24)
A ty byłeś kiedyś w prawdziwym mieście, czy tylko znasz Bieszczady?
(2026.03.24)
@Nielubiekaczek - To według tej koncepcj, i całą Zawade i Nad Jarem powinni przerzedzić i wyburzyć co drugi blok.
23d (2026.03.24)
@Mieszczanka - To nie jest centrum miasta.
(2026.03.24)
By Ci co składali uwagi myśleli, że mają na coś wpływ... Moim zdaniem to jest bezsensowne odkładanie budowy w czasie. Ekobud przeredaguje projekt, złoży go w terminie i zostanie pozytywnie rozpatrzony. Jak czytam komentarze typu: zróbmy tam park, oaze zieleni, zielone płuca miasta... Ludzie, 15minut spacerkiem i jesteście w Bażantarni, pięknym Parku Lęśnym o powierzchni 369 ha. Wszystko w zasięgu ręki! UWAGA Deweloper KUPIŁ DZIAŁKĘ ZA 8,2mln złotych. Kupił po to by zarobić na mieszkaniach.
Szlak Ścieżka Jaszczurek (2026.03.24)

info

4  
  3