Wybrany wątek opinii

"nowe osiedle przyczyni się do zwiększenia problemów komunikacyjnych w tej części miasta i wzrostu uciążliwości dla mieszkańców (hałas, przesłanianie, zacienianie), zmniejszy się też ilość terenów zielonych" SERIO ???
23d (2026.03.23)
@23d - serio a jak chcesz dobrze sprzedać mieszkanie kiedy zamiast samych plusów są same minusy... budują dla zysku a nie dla strat więc muszą wziąć wszystkie wytyczne mieszkańców wziąć sobie do serca i jeszcze raz przeliczyć te wszystkie dodatkowe koszty...
(2026.03.23)
@23d - Tak -serio -przejedz się na Łęczycka, Bema/po dawnej mleczarni/upchane do granic możliwości
Nielubiekaczek (2026.03.23)
@23d - Kupili mieszkania w centrum. miasta i zdziwieni, ze obok bloki będą stawiać
Mieszczanka (2026.03.23)
A ty byłeś kiedyś w prawdziwym mieście, czy tylko znasz Bieszczady?
(2026.03.24)
@Nielubiekaczek - To według tej koncepcj, i całą Zawade i Nad Jarem powinni przerzedzić i wyburzyć co drugi blok.
23d (2026.03.24)
@Mieszczanka - To nie jest centrum miasta.
(2026.03.24)
@Mieszczanka - Tak jesteśmy zdziwieni bo kupując mieszkania czytaliśmy projekt o zagospodarowaniu terenu i wyobraź sobie MIESZKANKO - że co innego jest tam napisane, co innego się teraz dzieje.... więc chcielibyśmy aby coś co jest zapisane było spełnione a nie zmienione bo to jest tzw robienie w..... uja.... - dlatego mamy wątpliwości i uzasadnione pretensje... jak widać trafne bo jednak ktoś się nad tym pochylił bardziej....
Sąsiad 23 (2026.03.25)
@Sąsiad 23 - A co było zapisane, a co sie dzieje? Zapisane bylo, ze bedziesz mieszkał blisko lasku, codziennie rano budzic Cie beda skowronki a jeżyki beda przynosic Ci na sniadanie swieze bułeczki?
Biniu (2026.03.25)
Powrót do komentarzy