Wybrany wątek opinii
"nowe osiedle przyczyni się do zwiększenia problemów komunikacyjnych w tej części miasta i wzrostu uciążliwości dla mieszkańców (hałas, przesłanianie, zacienianie), zmniejszy się też ilość terenów zielonych"
SERIO ???
Do moderacji
Odpowiedz
17
33
@23d - serio a jak chcesz dobrze sprzedać mieszkanie kiedy zamiast samych plusów są same minusy... budują dla zysku a nie dla strat więc muszą wziąć wszystkie wytyczne mieszkańców wziąć sobie do serca i jeszcze raz przeliczyć te wszystkie dodatkowe koszty...
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
@23d - Tak -serio -przejedz się na Łęczycka, Bema/po dawnej mleczarni/upchane do granic możliwości
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
@23d - Kupili mieszkania w centrum. miasta i zdziwieni, ze obok bloki będą stawiać
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
A ty byłeś kiedyś w prawdziwym mieście, czy tylko znasz Bieszczady?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Nielubiekaczek - To według tej koncepcj, i całą Zawade i Nad Jarem powinni przerzedzić i wyburzyć co drugi blok.
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
@Mieszczanka - To nie jest centrum miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Mieszczanka - Tak jesteśmy zdziwieni bo kupując mieszkania czytaliśmy projekt o zagospodarowaniu terenu i wyobraź sobie MIESZKANKO - że co innego jest tam napisane, co innego się teraz dzieje.... więc chcielibyśmy aby coś co jest zapisane było spełnione a nie zmienione bo to jest tzw robienie w..... uja.... - dlatego mamy wątpliwości i uzasadnione pretensje... jak widać trafne bo jednak ktoś się nad tym pochylił bardziej....
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Sąsiad 23 - A co było zapisane, a co sie dzieje? Zapisane bylo, ze bedziesz mieszkał blisko lasku, codziennie rano budzic Cie beda skowronki a jeżyki beda przynosic Ci na sniadanie swieze bułeczki?
Do moderacji
Odpowiedz
1
3