UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda lepiej budować w wolnych miejscach w mieście niż na peryferiach gdzie trzeba lasy wycinać i doprowadzać prąd wodę kanalizację większe koszty i droższe mieszkania


Anuluj