UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jakby co - To niech najlepiej zbudują wiežowce w Próchniku albo Rubnie- krótko, twoje stwierdzenie to bzdura.
Truso
@Jakby co - To niech najlepiej zbudują wiežowce w Próchniku albo Rubnie- krótko, twoje stwierdzenie to bzdura.
Truso