UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak mieszkańcy i znajomi królika będą decydować, co można, a co nie w Elblągu to będzie tak, jak z Obwodnicą Wschodnią, która nie pasuje niektórym mieszkańcom Chrobrego i skończą się wszelkie inwestycje i tylko Ogrodów Działkowych będzie coraz więcej.