UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby elblążanie mieszkali w Nowym Jorku, Manhattan nigdy by nie powstał, a Nowy Jork byłby dziś zadupiem.

Elbinger2025

Anuluj