UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby elblążanie mieszkali w Nowym Jorku, Manhattan nigdy by nie powstał, a Nowy Jork byłby dziś zadupiem.
Elbinger2025
Gdyby elblążanie mieszkali w Nowym Jorku, Manhattan nigdy by nie powstał, a Nowy Jork byłby dziś zadupiem.
Elbinger2025