35
23.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
co ty tam widzisz to nikogo nie interesuje nie twoje to mozesz sobie jedynie koment nastukawszy i tyle
(2026.03.23)

info

5  
  9
@23d - Tak -serio -przejedz się na Łęczycka, Bema/po dawnej mleczarni/upchane do granic możliwości
Nielubiekaczek (2026.03.23)
Mieszkacie w mieście tak dla przypomnienia. Kupiliście mieszkania w centrum Elbląga, ale innym już bronicie i wam się nie podoba, ze ktoś chce te krzakory pelne szczurów zagospodarować.
Mieszczanka (2026.03.23)

info

8  
  9
@23d - Kupili mieszkania w centrum. miasta i zdziwieni, ze obok bloki będą stawiać
Mieszczanka (2026.03.23)
ja nie kupiłem mieeszkania w centrum ja mam na bnielanach z dala od tego hałasu miejskeigo i brzeczacych komarków na płk dąbka, policja niczego juz tutja nie pilnuje, wolę przedmieścia... spokój, nie ma dziecikaów, psów i przedszkoli, super
(2026.03.23)

info

7  
  0
Lawina :)))))) 30 wniosków buaahahahahahaha... Powiedzcie lepiej, który znajomy władzy tam mieszka :)))))))
Bążur (2026.03.23)
Nowe osiedle przyczyni się do utraty wiochowego charakteru miasta ?
Jakby co (2026.03.23)
którym on przewodzi!
Poinformowany (2026.03.23)
@Bążur - Pewien właściciel złomowca z Sel w nazwie.
(2026.03.23)
Zablokować to dziadostwo. A ci w urzędzie czemu tak niszczyciel to miasto???
Vvg (2026.03.23)