UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak mieszkańcy i znajomi królika będą decydować, co można, a co nie w Elblągu to będzie tak, jak z Obwodnicą Wschodnią, która nie pasuje niektórym mieszkańcom Chrobrego i skończą się wszelkie inwestycje i tylko Ogrodów Działkowych będzie coraz więcej.