Wybrany wątek opinii

Nowe osiedle przyczyni się do utraty wiochowego charakteru miasta ?
Jakby co (2026.03.23)
@Jakby co - To niech najlepiej zbudują wiežowce w Próchniku albo Rubnie- krótko, twoje stwierdzenie to bzdura.
Truso (2026.03.24)
Powrót do komentarzy