33
17.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie porównuj Holandii do wyznaniowej Polski. Tu rządzący często chcą sobie kupić miejsce w niebie
Tu jest Polska (2026.03.18)
@Nie ma większej obłudy niż PIS i Konfitura
Historia się powtarza? (2026.03.18)
@Nie ma większej obłudy niż PIS i Konfitura
Historia się powtarza? (2026.03.18)
Pis to nie tylko obłuda i hipokryzja.
Historia się powtarza? (2026.03.18)
Historia się powtarza?Cos ci się pomyliło ci co teraz rządzą są o wiele gorsi chcą z Polski zrobić kolonię niemiecką
(2026.03.18)
Wschodnią nie da rady przez Okołnik póscić bo pomiędzy Łęczycką a Dąbrowskiego są tereny wojskowe Wschodnia powinna przebiegać koło Terkawki do węzła na Warszawę i Gdańsk koło Gronowa Górnego
(2026.03.18)

info

3  
  0
" JAKI PAN, TAKI PAN. "
viki (2026.03.18)

info

2  
  0
Aleksandrze Iwanyczu, stosujcie interpunkcję, bo wam Putin po premii pojedzie.
Ksiądz Kaszanka (2026.03.18)
Mam w d... e te całe PIS i PO - jedni warci drugich - kłamcy, krętacze, oszuści, czarodzieje - już nikt nie wie co się dzieje, najważniejsze jest koryto, jak najwięcej się nachapać, dla gawiedzi mają myto, no I kury može macać.
BBT. (2026.03.18)
Droga podniesie atrakcyjność lokalizacji, która obecnie jest jedną ze słabszych w mieście. Dobrze, że to zostanie wykonane, rozwinie tą część miasta.
Berry (2026.03.18)