A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Nie ma większej obłudy niż PIS i Konfitura
Historia się powtarza?Cos ci się pomyliło ci co teraz rządzą są o wiele gorsi chcą z Polski zrobić kolonię niemiecką
Wschodnią nie da rady przez Okołnik póscić bo pomiędzy Łęczycką a Dąbrowskiego są tereny wojskowe Wschodnia powinna przebiegać koło Terkawki do węzła na Warszawę i Gdańsk koło Gronowa Górnego
" JAKI PAN, TAKI PAN. "
Aleksandrze Iwanyczu, stosujcie interpunkcję, bo wam Putin po premii pojedzie.
Mam w d... e te całe PIS i PO - jedni warci drugich - kłamcy, krętacze, oszuści, czarodzieje - już nikt nie wie co się dzieje, najważniejsze jest koryto, jak najwięcej się nachapać, dla gawiedzi mają myto, no I kury može macać.
Droga podniesie atrakcyjność lokalizacji, która obecnie jest jedną ze słabszych w mieście. Dobrze, że to zostanie wykonane, rozwinie tą część miasta.