UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam w d... e te całe PIS i PO - jedni warci drugich - kłamcy, krętacze, oszuści, czarodzieje - już nikt nie wie co się dzieje, najważniejsze jest koryto, jak najwięcej się nachapać, dla gawiedzi mają myto, no I kury može macać.

BBT.