UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wschodnią nie da rady przez Okołnik póscić bo pomiędzy Łęczycką a Dąbrowskiego są tereny wojskowe Wschodnia powinna przebiegać koło Terkawki do węzła na Warszawę i Gdańsk koło Gronowa Górnego
Wschodnią nie da rady przez Okołnik póscić bo pomiędzy Łęczycką a Dąbrowskiego są tereny wojskowe Wschodnia powinna przebiegać koło Terkawki do węzła na Warszawę i Gdańsk koło Gronowa Górnego