UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wschodnią nie da rady przez Okołnik póscić bo pomiędzy Łęczycką a Dąbrowskiego są tereny wojskowe Wschodnia powinna przebiegać koło Terkawki do węzła na Warszawę i Gdańsk koło Gronowa Górnego


Anuluj