A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Berry masz rację tylko obwodnica musi być wschodnia bo korki sa zwłaszcza rano i po 14
To, co dzieje się z zabudową w naszej okolicy, to absurd. Jak miasto może pozwalać na stawianie bloków wielorodzinnych w sercu osiedla domów jednorodzinnych? To niszczenie charakteru dzielnicy i brak szacunku dla mieszkańców, którzy zainwestowali tu swoje pieniądze. Stawianie 300-lokalowego budynku w takim miejscu to tak, jakby nagle na Dąbrowie czy w Krasnym Lesie wybudowano wieżowiec. Kompletny brak wyobraźni i słaba polityka przestrzenna!
A kiedy kanalizacja na Okólniku? Robić drogę bez zapewnienia mieszkańcom kanalizacji to jak wyrzucanie pieniędzy w błoto... Masakra