33
17.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Berry masz rację tylko obwodnica musi być wschodnia bo korki sa zwłaszcza rano i po 14
(2026.03.18)

info

2  
  0
To, co dzieje się z zabudową w naszej okolicy, to absurd. Jak miasto może pozwalać na stawianie bloków wielorodzinnych w sercu osiedla domów jednorodzinnych? To niszczenie charakteru dzielnicy i brak szacunku dla mieszkańców, którzy zainwestowali tu swoje pieniądze. Stawianie 300-lokalowego budynku w takim miejscu to tak, jakby nagle na Dąbrowie czy w Krasnym Lesie wybudowano wieżowiec. Kompletny brak wyobraźni i słaba polityka przestrzenna!
PawelGawel (2026.03.18)

info

3  
  0
A kiedy kanalizacja na Okólniku? Robić drogę bez zapewnienia mieszkańcom kanalizacji to jak wyrzucanie pieniędzy w błoto... Masakra
Regio (2026.03.24)

info

1  
  0