UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam w d... e te całe PIS i PO - jedni warci drugich - kłamcy, krętacze, oszuści, czarodzieje - już nikt nie wie co się dzieje, najważniejsze jest koryto, jak najwięcej się nachapać, dla gawiedzi mają myto, no I kury može macać.
BBT.