UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Historia się powtarza?Cos ci się pomyliło ci co teraz rządzą są o wiele gorsi chcą z Polski zrobić kolonię niemiecką
Historia się powtarza?Cos ci się pomyliło ci co teraz rządzą są o wiele gorsi chcą z Polski zrobić kolonię niemiecką