Wybrany wątek opinii

Zadziwiające. Dzielnica na uboczu doczeka się przebudowy, gdzie w ścisłyn centrum podwozie można urwać. Dlaczego tak jest? Tu wierzę w inteligencję czytelników
(2026.03.17)
Podobno nissan mieszka gdzieś w tej okolucy
(2026.03.17)
Droga podniesie atrakcyjność lokalizacji, która obecnie jest jedną ze słabszych w mieście. Dobrze, że to zostanie wykonane, rozwinie tą część miasta.
Berry (2026.03.18)
Powrót do komentarzy