Wybrany wątek opinii
Zadziwiające. Dzielnica na uboczu doczeka się przebudowy, gdzie w ścisłyn centrum podwozie można urwać. Dlaczego tak jest? Tu wierzę w inteligencję czytelników
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
Podobno nissan mieszka gdzieś w tej okolucy
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Droga podniesie atrakcyjność lokalizacji, która obecnie jest jedną ze słabszych w mieście. Dobrze, że to zostanie wykonane, rozwinie tą część miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0