Wybrany wątek opinii

Dokumentacji ciąg dalszy, archiwum zabraknie zaraz. Na tym inwestycja się skończy
Elblazaninq (2026.03.17)
@Elblazaninq - Nie lękaj się. Miasto rozpisuje przetarg na opracowanie dokumentacji koncepcji budowy szafy na dokumentację.
Dokumentacja-sracja (2026.03.17)
@Elblazaninq - Słowo dokumentacja - ma oznaczać, że już coś robimy, a tak maprawdę pic na wodę - fotomontaż, niektóre zadania mają już po kilka dokumentacji, bo po tak długim czasie nic nie robienia, po prostu się deaktulizują tak jak drogi I ich remonty, mosty, budynki i to te pod ochroną, obiekty retencyjne, ,stadiony, I słynna podgrzewana trawa na A8 na ktòrą taż jest już kilka dokumentacji I kilkanaście narad w ratusza z jedną nadzwyczajną naradą miejską zorganizowaną w ciagu 24 godz. I zarezerwowano finanse w budżecie, no I co.. no I nic picowanie I kòłka na wodzie rozchodzą się jak ci wspaniali radni wraz ze swoim wodzem, wodolejstwo usankcjonowane prawnie, biorą za to kasę I śmieją się nam w oczy, że ciągle coś robią, a to piekarczyka postawią, hamaczki rozwieszą, budki dla ptaszków, a to kaczuszki dokarmią, nakrętki pozbierają do pojemniczka I o co Wam chodzi ?.. robimy co możemy, ale ta moc ich dawno opuściła.
Taka prawda.. (2026.03.17)
@Taka prawda.. - Za to PIS przez 8 lat to dopiero zrobił - chyba najważniejsze, willa plus dla wiernego lizusa. Za PIS, Polski przemysł upadł, ale po co o tym pisać, to takie niewyborcze. Nie ma większej obłudy niż PIS i Konfitura
(2026.03.18)
@Nie ma większej obłudy niż PIS i Konfitura
Historia się powtarza? (2026.03.18)
@Nie ma większej obłudy niż PIS i Konfitura
Historia się powtarza? (2026.03.18)
Pis to nie tylko obłuda i hipokryzja.
Historia się powtarza? (2026.03.18)
Mam w d... e te całe PIS i PO - jedni warci drugich - kłamcy, krętacze, oszuści, czarodzieje - już nikt nie wie co się dzieje, najważniejsze jest koryto, jak najwięcej się nachapać, dla gawiedzi mają myto, no I kury može macać.
BBT. (2026.03.18)
Powrót do komentarzy