33
17.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zadziwiające. Dzielnica na uboczu doczeka się przebudowy, gdzie w ścisłyn centrum podwozie można urwać. Dlaczego tak jest? Tu wierzę w inteligencję czytelników
(2026.03.17)
Ojczulku - gdzie widzicie ten rozwój? Depopulacja połączona z kolonizacją przedmieści to pozory rozwoju. To pustynnienie miasta
(2026.03.17)
Fakt, ojczulek nic nie kuma Ale tak generalnie jest w całej Polsce, depopulacja. W 2100 ma być nas około 20 mln tylko. Gen Z nie chce pracować, a rozmnażać się to już w ogóle zapomnij.
TheGod (2026.03.17)
@Elblazaninq - Słowo dokumentacja - ma oznaczać, że już coś robimy, a tak maprawdę pic na wodę - fotomontaż, niektóre zadania mają już po kilka dokumentacji, bo po tak długim czasie nic nie robienia, po prostu się deaktulizują tak jak drogi I ich remonty, mosty, budynki i to te pod ochroną, obiekty retencyjne, ,stadiony, I słynna podgrzewana trawa na A8 na ktòrą taż jest już kilka dokumentacji I kilkanaście narad w ratusza z jedną nadzwyczajną naradą miejską zorganizowaną w ciagu 24 godz. I zarezerwowano finanse w budżecie, no I co.. no I nic picowanie I kòłka na wodzie rozchodzą się jak ci wspaniali radni wraz ze swoim wodzem, wodolejstwo usankcjonowane prawnie, biorą za to kasę I śmieją się nam w oczy, że ciągle coś robią, a to piekarczyka postawią, hamaczki rozwieszą, budki dla ptaszków, a to kaczuszki dokarmią, nakrętki pozbierają do pojemniczka I o co Wam chodzi ?.. robimy co możemy, ale ta moc ich dawno opuściła.
Taka prawda.. (2026.03.17)
Bo tam mają inne obcje cokolwiek to znaczy inteligencie spod budki z piwem.
(2026.03.17)
@TheGod - A paproszki się rozmnażają za 800 zł, ale wkrótce będą jęczeć, z tego nasienia chleba nie będzie.
(2026.03.17)
Podobno nissan mieszka gdzieś w tej okolucy
(2026.03.17)
Zaczynamy...
(2026.03.17)

info

4  
  1
Doczeka się, jak wszystko w naszym mieście. To będzie próba czasu, konkurencja dla wytrwałych.
(2026.03.18)

info

2  
  0
@Taka prawda.. - Za to PIS przez 8 lat to dopiero zrobił - chyba najważniejsze, willa plus dla wiernego lizusa. Za PIS, Polski przemysł upadł, ale po co o tym pisać, to takie niewyborcze. Nie ma większej obłudy niż PIS i Konfitura
(2026.03.18)