UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem RONDA powinno się budować dla max dwóch pasów ruchu. Większe stwarzają problemy. Niestety ale nie wszyscy mieszkają w dużych miastach, gdzie swoje znają w ciemno. UWAGA na obce rejestr.
~rrondzio