UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem RONDA powinno się budować dla max dwóch pasów ruchu. Większe stwarzają problemy. Niestety ale nie wszyscy mieszkają w dużych miastach, gdzie swoje znają w ciemno. UWAGA na obce rejestr.

~rrondzio

Anuluj