UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja zdawałam pravko w czerwcu, i wtedy jeszcze nie było ronda. I przyznaje się bez bicia, że jadąc przez rondo pierwszy raz nie włączyłam kierunkowskazu. Widocznie same wiadomości o tym jak się jeździ po rondzie nie wystarczą i potrzebna jest praktyka. Czyli rondo zostało utworzone dla kursantów, którzy będą mogli sie nauczyć jak się po nim jeździ :).
eve