UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja zdawałam pravko w czerwcu, i wtedy jeszcze nie było ronda. I przyznaje się bez bicia, że jadąc przez rondo pierwszy raz nie włączyłam kierunkowskazu. Widocznie same wiadomości o tym jak się jeździ po rondzie nie wystarczą i potrzebna jest praktyka. Czyli rondo zostało utworzone dla kursantów, którzy będą mogli sie nauczyć jak się po nim jeździ :).
eve