UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rondo ok ale kierowcy powinni sobie przypomniec jak sie auto porusza na rondzie i ze zjezdzajac z niego nalezy wlaczyc kierunkowskaz! Ale juz nic mnie zdziwi! Ostatnio przede mna jechala nauka jazdy a pan instruktor nawet nie zauwazyl, ze jego kursantka nie wrzucila kieunku wyjezdzajac z ronda... I wez czlowieku badz madry i jezdzij po rondzie! Takze dobrze ze to na razie jedno rondo, moze do czasu wybudowania nastepnego ktos nauczy sie jezdzic...
PiratDrogowy