UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rondo to jest dobre rozwiązanie ruchy, a to ze zaoszczedzili troche bo to i tak nie zrobi róznicy bo to co zaoszczedzili na rondzie to i tak idze do prywatnych kieszeni, a jesli by zroobili sygnalizacje swietla to nie ma bata an czyms by i tak oszczedzili i tez do kieszeni. Wiec lepiej miec takie rondo niz spiepszone skrzyowanie;p A i tak ta dzielnica to taka spoluna, syf i malaria ze az zal dupe sciska.
mysha