UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rondo ok ale kierowcy powinni sobie przypomniec jak sie auto porusza na rondzie i ze zjezdzajac z niego nalezy wlaczyc kierunkowskaz! Ale juz nic mnie zdziwi! Ostatnio przede mna jechala nauka jazdy a pan instruktor nawet nie zauwazyl, ze jego kursantka nie wrzucila kieunku wyjezdzajac z ronda... I wez czlowieku badz madry i jezdzij po rondzie! Takze dobrze ze to na razie jedno rondo, moze do czasu wybudowania nastepnego ktos nauczy sie jezdzic...
PiratDrogowy