UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobra rzecz. Przynajmniej nietrzeba czekać na nieskoordynowanych skrzyżowaniach świetlnych. Uważam że lepszy pomysł z rondem niż bzdurne tworzenie wysepek na i tak wąskich ulicach naszego miasta. Drogowcy jedzcie chodzby do Sztumu i popatrzcie jak wyglądają wysepki. Może ktoś spojrzy że tam nie stosuje się tak wysokich krawęrzników na których ciężarówki niszczą opony. Więcej myślenia przed robotą !!!

DarekzTIR-a