UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobra rzecz. Przynajmniej nietrzeba czekać na nieskoordynowanych skrzyżowaniach świetlnych. Uważam że lepszy pomysł z rondem niż bzdurne tworzenie wysepek na i tak wąskich ulicach naszego miasta. Drogowcy jedzcie chodzby do Sztumu i popatrzcie jak wyglądają wysepki. Może ktoś spojrzy że tam nie stosuje się tak wysokich krawęrzników na których ciężarówki niszczą opony. Więcej myślenia przed robotą !!!
DarekzTIR-a