49
03.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie brnij tą drogą, bo tylko takim wpisem dołujesz swoich idoli, a wywyższasz i słusznie KO-wców.
(2026.03.03)
Sobie przychylnych, a tak po prawdzie to nie wystarczy już prezydentowi pan były kandydat na prezydenta Elbląga?
(2026.03.03)
Proporcjonalność mój drogi. Skąd pomysł, że w Warszawie dana branża zarabia lepiej, gadanie. Drabinka pensji inna, więcej korporacji i ludzi na stanowiskach. A slumsy znajdziesz i w Krakowie i w Warszawie. Jak idziesz do fabryki podbić kartę na 6:00 podobnie masz na pasku pensji w każdym regionie. Dla nich Polska B to ściana wschodnia, wmawianie ludziom, że wieś jest okradana przez miasto. Elbląg to Polska A z klasą średnią i przewagą wyborców KO.
(2026.03.03)
Chyba nie, bo jeden skacze z kwiatka na kwiatek, a drugiq porządny ma w ręku opiates.
(2026.03.03)
@No też mi awans - Ja mieszkałem na Zawadzie a teraz mieszkam w USA i w Dubaju. Tak po pół roku tu w USA i poł roku tam w Dubaju. To jest awanas a nie jakaś zamiana szaletu miejskiego.
(2026.03.03)
Nie wiem czy to powod do chwały
(2026.03.03)

info

10  
  6
Ale obciach. Do Batyra? Ahahaha!
Fdgh (2026.03.03)

info

17  
  7
Warunkiem głównym i jedynym wejścia do Rady przy Prezydencie Nawrockim jest członkostwo w partii Prawo i Sprawiedliwość, a w przypadku pana Rutkowskiego jest praca w biurze poselskim posłanki PiS Teresy Wilk.. Czyli krótko mówiąc jak za czasów PZPR - po linii i na bazie.
(2026.03.03)
Batyr myśli, że może wydawać kasę w nieskończoność na swoje bzdury. Możęż, ale za swoje...
(2026.03.03)

info

12  
  3
I wszystko jasne pracuje u Wilkowej. Tak na marginesie czy to, że nad biurem Wilkowej jest sklep prowadzony przez Rosjanina to przypadek.
Rb (2026.03.03)

info

16  
  3