Wybrany wątek opinii
Człeku Polska A i Polska B to fakt podziału regionów, jeden jest bogatszy a drugi biedniejszy, ile zarabia się w gdańsku a ile w elblagu czy warszawie i krakowie? fakt, inny region to inny firmy u nas dominuje meblarstowo którego już w trojmieście jak na lekarstwo ale za to branża morska żyje. Polska B to Elblag i wcale mnie to nie boli, bo taniej się zyje, gożej jak jedziemy do warszawy tam za... a zreszta, wystarczy ze wejda do Żabk iczy Społemm i już czuję się jak w "warszafce" co za ceny Baltona/Pewex :D
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Proporcjonalność mój drogi. Skąd pomysł, że w Warszawie dana branża zarabia lepiej, gadanie. Drabinka pensji inna, więcej korporacji i ludzi na stanowiskach. A slumsy znajdziesz i w Krakowie i w Warszawie. Jak idziesz do fabryki podbić kartę na 6:00 podobnie masz na pasku pensji w każdym regionie. Dla nich Polska B to ściana wschodnia, wmawianie ludziom, że wieś jest okradana przez miasto. Elbląg to Polska A z klasą średnią i przewagą wyborców KO.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1