A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
samych pisowych dobiera....
Śniadanie już pewnie zjadłeś ale o tabletce zapomnia. łeś
Powołany? A kto jest selekcjonerem tej grupy wybrańców? Przecież tam z łapanki biorą ludzi, twarz nieskalana intelektem, wzrok tęskniący za rozumem. Idealny słup dla Kancelarii Prezydenta.
Chłopczyku Twoi zwierzchnicy celebrują rozmowę o Polsce A i o Polsce B. A takimi tekstami tylko pokazujesz, że piejesz jak oni. Starzy politycy grający na emocjach ludzkich. Jeździcie po Polsce i opowiadacie te banialuki. Kto chce sam osiedla się na wsi i co ma kupić T-Shirt z napisem jestem z Polski B od teraz zapiszcie mnie do kato-pato-prawicy.
Człeku Polska A i Polska B to fakt podziału regionów, jeden jest bogatszy a drugi biedniejszy, ile zarabia się w gdańsku a ile w elblagu czy warszawie i krakowie? fakt, inny region to inny firmy u nas dominuje meblarstowo którego już w trojmieście jak na lekarstwo ale za to branża morska żyje. Polska B to Elblag i wcale mnie to nie boli, bo taniej się zyje, gożej jak jedziemy do warszawy tam za... a zreszta, wystarczy ze wejda do Żabk iczy Społemm i już czuję się jak w "warszafce" co za ceny Baltona/Pewex :D
Nie, bo w twoim przypadku jest konkret robota do zrobienia i nie ma czasu na gadanie, a w ich przypadku takie roszady z miejsca na miejsce to pewnie jedyne co osiągają podczas całej kariery. Więc żeby nie było że nic nie robią, to piszą o nich cokolwiek.
A jakieś doświadczenie zawodowe czy tylko ślizganie się za jakimś, ,holownikiem" politycznym ? Michael Michale co robisz na skale, s... m
Kolejny młody pisior z mlekiem pod nosem bez pojęcia o temacie.
co za wstyd...
skąd prezydent weźmie na te wszystkie rady pieniądze? Czy należy panu prezydentowi podziękować że "ulokował" nasz Elbląg na prowincji?