49
03.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Lepiej żeby arogantów komuno liberalnych dobierał...
(2026.03.03)
@Markkol1 - Brak
Rb (2026.03.03)
Az żal to czytać, najlepszym Prezydentem tego kraju byl Aleksander Kwaśniewski a najlepszą prezydentową Jolanta Kwaśniewska, potem to juz tylko równia pochyła! Taka para juz się nie powtórzy! Klasę, szyk, inteligencja !
(2026.03.03)
@lotek - ci najlepsiejsi toż pis
Elblążanintoja (2026.03.03)
wy sliwka to już za, bijcie się modlic
kossa (2026.03.03)
trzeba było ponosić teczkę za poślicą wilkową z wichrowych wzgórz, a też byście awansowali zawistnicy
Stary Elbląg (2026.03.03)

info

8  
  2
Oczywiście to niemożliwe ale patrząc na tę fotografię widzę niesamowite podobieństwo do młodego przywódcy jednego z mocarstw. Toczka w toczkę.
wieśniak (2026.03.03)

info

4  
  2
myślałem ze werbuje tylko kiboli ?
(2026.03.03)

info

9  
  3
na szczęście pisuary Elblągowi nie grożą i tu kariery nie zrobią nawet z Batyrem w tle !
(2026.03.03)

info

14  
  2
Elbląg to jednak stan umysłu, chyba nawet Radom został przebity
(2026.03.04)