UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@No też mi awans - Ja mieszkałem na Zawadzie a teraz mieszkam w USA i w Dubaju. Tak po pół roku tu w USA i poł roku tam w Dubaju. To jest awanas a nie jakaś zamiana szaletu miejskiego.


Anuluj