UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@No też mi awans - Ja mieszkałem na Zawadzie a teraz mieszkam w USA i w Dubaju. Tak po pół roku tu w USA i poł roku tam w Dubaju. To jest awanas a nie jakaś zamiana szaletu miejskiego.
@No też mi awans - Ja mieszkałem na Zawadzie a teraz mieszkam w USA i w Dubaju. Tak po pół roku tu w USA i poł roku tam w Dubaju. To jest awanas a nie jakaś zamiana szaletu miejskiego.