Wybrany wątek opinii

też dostałem awans w pracy z seregowane na majstra czy portel napisze o mnie notę ze zdjęciem czy to już nie ich target? Nie lanserski temat? To jak to jest? jedna praca lepsza od drugiej a wszyscy jestesmy od tej samem matki... Polski :) i jak tutaj ma być sprawiedliwość dziejowa jak jednych faworyzują a innych nie, dlaczego? Dlaczego majstra z budowlanki nie ma w spisie portela w Who is Who? To jest zarezerwowane tylko dla?? noo? "wybitnych" inaczej? :) toć logika
(2026.03.03)
chłopie jestem z Tobą :) są lepsi i lepsiejsi
lotek (2026.03.03)
Ja mieszkałem na Zawadzie a teraz mieszkam nad jarem. tez awansowałem wyżej. tez chce fotę i miejsce w who od who
No też mi awans (2026.03.03)
Nie, bo w twoim przypadku jest konkret robota do zrobienia i nie ma czasu na gadanie, a w ich przypadku takie roszady z miejsca na miejsce to pewnie jedyne co osiągają podczas całej kariery. Więc żeby nie było że nic nie robią, to piszą o nich cokolwiek.
i_tyle (2026.03.03)
@No też mi awans - Ja mieszkałem na Zawadzie a teraz mieszkam w USA i w Dubaju. Tak po pół roku tu w USA i poł roku tam w Dubaju. To jest awanas a nie jakaś zamiana szaletu miejskiego.
(2026.03.03)
@lotek - ci najlepsiejsi toż pis
Elblążanintoja (2026.03.03)
Powrót do komentarzy