Wybrany wątek opinii

Czyżyk to ten z rodziny tancerzy? Jeden w POKO lokko a drugi w PiS? Nie kłóca się przy 'wigilijnym' stole?
(2026.03.03)
Chyba nie, bo jeden skacze z kwiatka na kwiatek, a drugiq porządny ma w ręku opiates.
(2026.03.03)
Powrót do komentarzy