UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proporcjonalność mój drogi. Skąd pomysł, że w Warszawie dana branża zarabia lepiej, gadanie. Drabinka pensji inna, więcej korporacji i ludzi na stanowiskach. A slumsy znajdziesz i w Krakowie i w Warszawie. Jak idziesz do fabryki podbić kartę na 6:00 podobnie masz na pasku pensji w każdym regionie. Dla nich Polska B to ściana wschodnia, wmawianie ludziom, że wieś jest okradana przez miasto. Elbląg to Polska A z klasą średnią i przewagą wyborców KO.