A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo dla Sądu. Wreszcie sprawiedliwy wyrok wobec policjanta. Tego domagała się opinia publiczna. Gdyby jeszcze tak przyjrzeć się dlaczego pozwolono mu odejść z policji zamiast wydalić dyscyplinarnie. To chyba sprawa dla BSW. Chyba w końcu wzięli się za policjantów łamiących prawo. Czekamy teraz na uczciwe wyjaśnienie sprawy nieżyjącego Oliwiera.
Niczego się nie domagałam. Nie chcesz być taksówkarzem tej panienki i jej gacha. Słyszałam, że szukają.
Taki bohater i wiracha na komendzie a nie miał odwagi przyjść na odczytanie wyroku i spojrzeć ludziom w oczy. Mam nadzieje że z wyrokiem pracy już nigdzie nie znajdzie.
"Oliwer był chuliganem.. " - Tak, miałem wątpliwą przyjemność zobaczyć jego zachowanie w tramwaju jakiś czas temu - lecz nie użyję tu bardzo pasujących słów do tego zachowania, bo komentarz zostanie usunięty.
Chuliganów - szczególnie w tym wieku trzeba wychowywać nie mordować. Jako 25 latek z kolegami tańczyliśmy na dachu przystanku PKS w Jantarze co mądre nie było ale co pamiętam to dziś. Środki mają być PROPORCJONALNE i użyte z jak największym umiarem. W Polsce zakompleksieni licealiści oda do Policji żeby pokazać jacy są ważni potem zostają oficerami o tak leci dalej.48 godzin na dołku - ok ale kara śmierci w Polsce została zniesiona a w tym wypadku została wykonana zanim została stwierdzona wina. Dotarło ?
Uwaga na komentarze policyjnych TROLI !
Policjanci powinni się wypowiedzieć - ale pierw powinni przemyśleć na ile sami za takie numery są winni. Kiedyś za komuny pewien milicjant chciał błysnąć i prowokował gościa. Problem się zaczął gdy tamten powiedział żeby zdjął czapkę i pokazał szmatę z Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie. Nigdy nie zapomnę jak dzielnemu "szeryfrowi" zeszło hojrakowanie i przestały mu przeszkadzać "śpiewy po rosie" pod nocnym sklepem "Nad Jarem".... Jak widać ustój się zmienił - nawyki nie.....
Wtopa i wstyd dla prezia Częstochowy i jego ugrupowania, mial wszystko i jeszcze bylo mu mało, jednak nie ma świętych krów
gdyby to byl 18-latek, a nie 18-latka, to typ bylby uuniewinniony. Taka prawda.